KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303379
nr 1430 3379
Olavi Laine
(f. 1922)
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), Bymotiv. Signerad. Olja på duk, 60x80, yttermått inklusive ram: 74x95 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:06:53
8/11 09:37:05